شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

بهترین بیمارستان های ترکیه

  • بهترین بیمارستان های ترکیه (1)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (10)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (11)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (12)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (13)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (14)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (15)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (16)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (17)

بهترین بیمارستان های ترکیه

بهترین بیمارستان های ترکیه و مراکز درمانی این کشور آشنا شوید!

حادثه خبر نمی کند! این جمله شاید به نظرتان کم اهمیت برسد اما در حقیقت امری است اجتناب ناپذیر! اگر قصد سفر به ترکیه را دارید از جمله مطالبی که پیش از سفر باید بدانید مراکز درمانی و بیمارستان های موجود در مقصد مورد نظرتان است. بنابراین قبل از هر اقدامی با تیم تحریره ما همراه شوید تا این موضوع را به بررسی بگذاریم و بهترین بیمارستان های ترکیه را به شما معرفی کنیم. با ما باشید.

در ابتدای این بخش باید عنوان نمود بیمارستان های این کشور جز برترین بیمارستان های جهان به شمار می آیند! به طور کلی در کشور ترکیه حدود هزار و دویست بیمارستان دولتی و خصوصی وجود دارد. از بهترین بیمارستان های ترکیه می توان به بیمارستان های آمریکایی موجود در این کشور اشاره داشت. معمولا بیمارستان های امریکایی هزینه ی بسیار زیادی را بر بیماران متحمل می شوند. از بهترین بیمارستان های ترکیه در استانبول می توان بیمارستان آمریکن هاستانه سی را نام برد که در منطقه شیشلی واقع شده است. اگر به دنبال هزینه ی مناسب تر و در عین حال خدمات و امکانات بالا هستید، بیمارستان خصوصی آجی بادم در استانبول می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. هم چنین این بیمارستان خدمات بسیار مناسبی را به طور ویژه در اختیار خارجی ها قرار می دهد.

از دیگر بیمارستان های درمانی در خصوص سرطان و شیمی درمانی می توان به بیمارستان آنادولو اشاره کرد. سطح خدمات پزشکی در این بیمارستان به حدی بالاست که از آن به عنوان ده بیمارستان اول دنیا یاد می شود. برای تایید بالا بودن سطح خدمات ارائه شده در این بیمارستان می توان به این نکته اشاره داشت که درمان سرطان و پیوند مغز استخوان با استفاده از روش‌های نوین سرطان شناسی صورت می گیرد. در ادامه به بررسی جزیی تر برخی از این بیمارستان ها خواهیم پرداخت:

 

بیمارستان آمریکایی استانبول (AMERiKAN HASTANESI)
این بیمارستان از مجهز ترین بیمارستان های این کشور به حساب می آید که خدمات درمانی بسیار خوبی به بیماران بین الملل ارائه می دهد. این بیمارستان دارای ۲۲۰ تخت بیمار بستری ، ۴۱ تخت مراقبت ویژهICU، ۳۱ تخت سرپایی و ۱۲ اتاق است. جایگاه این بیمارستان زمانی بالاتر می رود که بدانیم نقش اصلی را در توسعه صنعت مراقبت های بهداشتی ترکیه ایفا می کند و دارای فن آوری های پیشرفته تشخیصی و درمان و همچنین سیستم مدیریتی مناسبی است. این بیمارستان دارای دپارتمان های مختلفی در رشته های مختلف است. هم چنین دارای ۳۳ دپارتمان تخصصی و ۱۶ واحد خصوصی و ۶۷۱ پزشک است. پرستاران بیمارستان های آمریکایی بسیار حرفه ای هستند و در مورد حقوق بیماران به طور کامل آگاهی داشته و آن ها را رعایت می کنند. هم چنین در مورد نیازهای بهداشتی بیماران و همراهان بیماران استانداردهای لازم را در حد بین المللی رعایت می کنند. پرستاران این بیمارستان از حرفه ای ترین افراد تشکیل شده اند و به طور کامل نسبت به وظایف و مسئولیت های خود آگاهی داشته و با اخلاق حرفه ای خود نسبت به مسئولیت های خود پایبند هستند.به جرات میتوان گفت که  یکی از بهترین بیمارستان های ترکیه محسوب میشود

 

مرکز درمانی آنادولو

یکی از بهترین بیمارستان های ترکیه که آشنایی با آن قبل از سفر می تواند برایتان مفید باشد بیمارستان آنادولو است. یکی از علل این امر این است که این بیمارستان قابلیت پاسخ گویی و درمان بیماران بین المللی را دارد. آنادولومدیکال سنتر یک بخش خدمات بین الملل وجود دارد که واحدی است جهت جوابگویی به نیازهای بیماران بین المللی و خدمات رسانی به آن ها. متخصصان این بخش بیمار را در تمام مراحل راهنمایی و پشتیبانی می کنند تا بیمار و خانواده تمام تمرکز خود را بر درمان بگذارند. این متخصصین تمام مراحل درمان را از برنامه ریزی، معاینات، مترجم و پذیرش، اقامت وپرداخت ها را عهده دار خواهند شد. از این رو مراحل درمان شما بسیار ساده تر پیش خواهد رفت.

هزینه های درمانی در کشور ترکیه

می توان اظهار داشت که بسیاری از سفرهایی که به این کشور می شود نه تنها به جهت گردش و گشت و گذار است، بلکه مقاصد درمانی نیز از اهداف مسافران می تواند باشد. هزینه های درمانی در کشور ترکیه نسبت به ایران بالاتر است. اما اگر خود را در این کشور بیمه کنید، می توانید به راحتی از خدمات ارائه شده در بهترین مراکز درمانی این کشور بهره مند شوید. نوع این بیمه می تواند خصوصی و یا دولتی باشد اما سقف هزینه های آن بسته به مبلغی است که خودتان برای آن بیمه خواهید پرداخت. مقدار هزینه ای که باید برای درمان در این کشور باید بپردازید به طور کامل تحت تاثیر نوع درمان و نیز بیمارستان انتخابی تان قرار دارد. اما به طور مثال هزینه ی درمان سرطان و شیمی درمانی در بیمارستان های استانبول از ۱۰ هزار لیر شروع می‌شود که همان طور که مشاهده می کنید مبلغ بسیار بالایی نسبت به کشور ایران به حساب می آید. لازم به ذکر است اورژانس (۱۱۲) در تمامی‌ شهرهای ترکیه معاینات اولیه را در محل و به صورت رایگان صورت می پذیرد.در این حالت شما میتوانید برای استفاده از خدمات درمانی از بهترین بیمارستان های ترکیه استفاده کنید.

 

ضرورت استفاده از بیمه درمانی
همان طور که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردیم، حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. از این رو امروزه تمامی شرکت های مسافرتی موظف هستند تمامی شرایط بیمه درمانی را برای مسافران خود توضیح داده و به آن ها اطلاعات کامل در این زمینه بدهند. اگر مسافر بنا به تصمیم خود اقدام به خرید بیمه درمانی نمی کند، شرکت های مسافرتی موظف اند از مسافرت تعهد نامه بگیرند که نشان دهنده ی عدم علاقه ی مسافر به خرید بیمه از سوی شخص خودش است.

 

خدماتی که توسط بیمه درمانی مورد پوشش قرار می گیرد

از جمله نکاتی که باید در این مورد آگاهی یابید، خدماتی است که تحت پوشش بیمه ارائه می شود. بیمه درمانی موجود در کشور ترکیه موارد بسیاری را تحت پوشش خود قرار می دهد. اما سقف این موارد تماما بستگی به هزینه ای که شما برای بیمه پرداخت می کنید دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت بیمه های درمانی انواع مختلفی دارد و سقف و مبلغی را که پوشش میدهد نیز متفاوت است. نکته ی قابل توجه در این مورد این است که برخی از بیمه ها در مقصد هزینه شما را پرداخت می کنند اما برخی دیگر این قابلیت را ندارند و باید مدارک بیمارستان و هزینه ای را که پرداختید ، بعد از بازگشت از مسافرت بپردازید. به طور کلی بیمه درمانی  در صورت استفاده از بهترین بیمارستان های ترکیه موارد زیر را تحت پوشش قرار می دهد:

هزینه های بستری شدن در بیمارستان، هزینه ی MRI ، رادیولوژی و تصویر برداری، ویزیت پزشک و آزمایش ها، کلیه خدماتی که در بیمارستان ها به بیماران ارائه می شود، پیوند اعضا، درمان های سرپایی و دندان پزشکی و جراحی بینی. لازم به ذکر است دو مورد آخر شامل موارد زیبایی نیست و صرفا در صورت رخ دادن حادثه و تصادفی که منجر به درمان های دندان پزشکی و یا جراحی بینی شود، هزینه های شما توسط بیمه درمانی موجود در ترکیه مرتفع خواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *