شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

بهترین بیمارستان های ترکیه

  • بهترین بیمارستان های ترکیه (1)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (2)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (3)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (4)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (5)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (6)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (7)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (8)
  • بهترین بیمارستان های ترکیه (9)

بهترین بیمارستان های ترکیه

 

بهترین بیمارستان های ترکیه ،با مراکز درمانی این کشور آشنا شوید!

حادثه خبر نمی کند! این جمله شاید به نظرتان کم اهمیت برسد اما در حقیقت امری است اجتناب ناپذیر! اگر قصد سفر به ترکیه را دارید از جمله مطالبی که پیش از سفر باید بدانید مراکز درمانی و بیمارستان های موجود در مقصد مورد نظرتان است. بنابراین قبل از هر اقدامی با تیم تحریره ما همراه شوید تا این موضوع را به بررسی بگذاریم و بهترین بیمارستان های ترکیه را به شما معرفی کنیم. با ما باشید.

در ابتدای این بخش باید عنوان نمود بیمارستان های این کشور جز برترین بیمارستان های جهان به شمار می آیند! به طور کلی در کشور ترکیه حدود هزار و دویست بیمارستان دولتی و خصوصی وجود دارد. از بهترین بیمارستان های موجود در این کشور می توان به بیمارستان های آمریکایی موجود در این کشور اشاره داشت. معمولا بیمارستان های امریکایی هزینه ی بسیار زیادی را بر بیماران متحمل می شوند. از بهترین بیمارستان های ترکیه در استانبول می توان بیمارستان آمریکن هاستانه سی را نام برد که در منطقه شیشلی واقع شده است. اگر به دنبال هزینه ی مناسب تر و در عین حال خدمات و امکانات بالا هستید، بیمارستان خصوصی آجی بادام در استانبول می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. هم چنین این بیمارستان خدمات بسیار مناسبی را به طور ویژه در اختیار خارجی ها قرار می دهد.

 

از بهترین بیمارستان های ترکیه در خصوص سرطان و شیمی درمانی می توان به بیمارستان آنادولو اشاره کرد. سطح خدمات پزشکی در این بیمارستان به حدی بالاست که از آن به عنوان ده بیمارستان اول دنیا یاد می شود. برای تایید بالا بودن سطح خدمات ارائه شده در این بیمارستان می توان به این نکته اشاره داشت که درمان سرطان و پیوند مغز استخوان با استفاده از روش‌های نوین سرطان شناسی صورت می گیرد. در ادامه به بررسی جزیی تر برخی از این بیمارستان ها خواهیم پرداخت:

 

بیمارستان آمریکایی استانبول (AMERiKAN HASTANESI)
این بیمارستان از مجهز ترین بیمارستان های این کشور به حساب می آید که خدمات درمانی بسیار خوبی به بیماران بین الملل ارائه می دهد. این بیمارستان دارای ۲۲۰ تخت بیمار بستری ، ۴۱ تخت مراقبت ویژهICU، ۳۱ تخت سرپایی و ۱۲ اتاق است. جایگاه این بیمارستان زمانی بالاتر می رود که بدانیم نقش اصلی را در توسعه صنعت مراقبت های بهداشتی ترکیه ایفا می کند و دارای فن آوری های پیشرفته تشخیصی و درمان و همچنین سیستم مدیریتی مناسبی است. این بیمارستان دارای دپارتمان های مختلفی در رشته های مختلف است. هم چنین دارای ۳۳ دپارتمان تخصصی و ۱۶ واحد خصوصی و ۶۷۱ پزشک است. پرستاران بیمارستان های آمریکایی بسیار حرفه ای هستند و در مورد حقوق بیماران به طور کامل آگاهی داشته و آن ها را رعایت می کنند. هم چنین در مورد نیازهای بهداشتی بیماران و همراهان بیماران استانداردهای لازم را در حد بین المللی رعایت می کنند. پرستاران این بیمارستان از حرفه ای ترین افراد تشکیل شده اند و به طور کامل نسبت به وظایف و مسئولیت های خود آگاهی داشته و با اخلاق حرفه ای خود نسبت به مسئولیت های خود پایبند هستند.

مرکز درمانی آنادولو
یکی از بهترین بیمارستان های ترکیه که آشنایی با آن قبل از سفر می تواند برایتان مفید باشد بیمارستان آنادولو است. یکی از علل این امر این است که این بیمارستان قابلیت پاسخ گویی و درمان بیماران بین المللی را دارد. آنادولومدیکال سنتر یک بخش خدمات بین الملل وجود دارد که واحدی است جهت جوابگویی به نیازهای بیماران بین المللی و خدمات رسانی به آن ها. متخصصان این بخش بیمار را در تمام مراحل راهنمایی و پشتیبانی می کنند تا بیمار و خانواده تمام تمرکز خود را بر درمان بگذارند. این متخصصین تمام مراحل درمان را از برنامه ریزی، معاینات، مترجم و پذیرش، اقامت وپرداخت ها را عهده دار خواهند شد. از این رو مراحل درمان شما بسیار ساده تر پیش خواهد رفت.

int.patients@anadolusaglik.org

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده