شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

ثبت ازدواج در ترکیه

  • ثبت ازدواج در ترکیه (1)
  • ثبت ازدواج در ترکیه (2)
  • ثبت ازدواج در ترکیه (3)
  • ثبت ازدواج در ترکیه (4)
  • ثبت ازدواج در ترکیه (5)
  • ثبت ازدواج در ترکیه (6)

ثبت ازدواج در ترکیه

مدارکی که شما جهت ثبت ازدواج در ترکیه لازم دارید
۱-اصل شناسنامه و پاسپورت (اگر هنوز شهروند ترکیه نیستید و تراول داکیومنت دارید)ثبت ازدواج در ترکیه

۲- عدد عکس تمام رخ از زوجین (محجبه بودن در عکس برای کنسولگری جمهوری اسلامی ایران الزامی است. بنابراین حداقل دو عکس با حجاب علاوه بر ۴ قطعه عکسی که احتمالا برای عقدتان در نظر گرفته­اید و ممکن است بی حجاب باشد در نظر داشته باشید)

بقیه مدارک مورد نیاز اعم از گواهی­ها، ترجمه­ ها، تأییدهای آنها و فرم­های صلاحیت ازدواج و … همگی توسط مؤسسه تهیه می­شوند و هزینه­ ی تمام آنها در صورت هزینه اعلام شده به شما نهفته است و دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای از سوی شما برای آزمایشگاه، ترجمه مدارک، شهرداری یا مترجم حین عقد و … نخواهد بود. لازم به ذکر است قیمت اعلام شده توسط ما به شما، بصورت یک بسته­ ی کامل و تمام و کمال بوده و تمامی هزینه­ های حقوقی ثبت ازدواج در ترکیه را شامل می­شود. تنها هزینه­ ای که بر عهده­ شماست هزینه­ ها­ی تهیه­ بلیط، اقامت، خوراک و حمل و نقل می­باشد.

هزینه­ های تلفن و سیم کارت ثبت ازدواج در ترکیه
با توجه به اهمیت رفاه حال شما جهت برقراری ارتباط مداوم با ما و پیگیری امور مربوطه، در زمان اقامت، یک عدد سیم کارتکه شامل تماس نامحدود و رایگان داخلی باشد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ذکر این نکته ضروری است که تمامی هزینه­ های مربوط به تماس­های تلفنی شما بر عهده خودتان خواهد بود.

هزینه ثبت ازدواج  ترکیه

با توجه به اینکه هزینه­ های ثبت ازدواج از پرونده­ای به پرونده­ی دیگر بواسطه­ ی داشتن شرایط متفاوت از لحاظ شهروندی و نوع پاسپورت و … متفاوت است، اما بعنوان یک اصل اساسی در اصول کاری، وظیفه­ ی خود می­دانیم که تمامی موارد ثبت ازدواج در ترکیه و هزینه ­های مربوط به آن را بصورت شفاف بیان کنیم. همچنین لازم به ذکر است که برخی موارد و حل و فصل کردن آن در تخصص ماست (بعنوان مثال مواردی همچون متأهل بودن در ایران، نیاز به استعلام سند ثبتی یا ثبت طلاق در ایران و یا گرفتن گواهی تجرد برای افراد داری شرایط خاص و …) همچنین یافتن راه حل­های حقوقی متنوع و متناسب با نوع مشکل توسط تیم تخصصی مؤسسه ارائه می­شود. به­جز موارد ذکر شده هزینه­های مربوط به پرونده­هایی که دارای شرایط عمومی یکسانی هستند به دو بخش تقسیم می­شود: بخش اول شامل هزینه­ های قانونی است که کاملا مشخص و معین می­باشد و بخش دوم شامل هزینه­ مشاوره و هزینه­ های خاص است که با توجه به شرایط هر پرونده متغیر است. آنچه در بحث  ثبت ازدواج در ترکیه حائز بیشترین اهمیت است این است که:ثبت ازدواج در ترکیه

تا زمان اتمام امور مربوطه، بجز یک پش پرداخت جزئی که از طریق واریز وجه به حساب بانکی در ایران که طبق قرارداد رسمی شما در شرکت ثبت شده است و در ازای آن رسید به شما تقدیم می­گردد از شما هزینه­ای دریافت نمی­کند. به بیان دیگر هزینه­ ی ازدواج شما بصورت مرحله­ای دریافت و در نهایت در روز عقد تسویه حساب کامل می­شود و تمام پرداخت­های شما با شرح جزئیات آن در قراردادتان ذکر می­شود. بسیاری از متقاضیان که بصورت عادی و فردی این امور را انجام می­دهند معمولا به مشکلاتی مانند به سرانجام نرسیدن کار و عدم بازگشت وجه و دردسرهای مربوط به آن بر می­خورند که شما آن مشکلات را به واسطه­ی کار با مؤسسه و قانونی بودن انجام تمام امور نخواهید داشت.

در مورد ثبت ازدواج در ترکیه از مشاوران فارسی زبان پارسیان آنتالیا مشاوره بخواهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده