شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین

  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (1)
  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (2)
  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (3)
  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (4)
  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (5)
  • خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین (6)

خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین

با توجه به اقبال فزاینده‌ی سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای به رمز ارزها، آپارتمان‌های لوکس این کشور آماده‌ی خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین هستند.

 

برای اطمینان دادن به سرمایه‌گذاران احتمالی می‌گوییم: «بیت کوین از سیاست‌های متداولی که برای کنترل ارزهای سنتی استفاده می‌شد، مستقل است و با توجه به این که به هیچ بانک مرکزی وابسته نیست، در راه خودش حرکت می‌کند.»

آژانس قانون‌گذاری و نظارت بر بانک‌های ترکیه در بیانیه‌ای در سال ۲۰۱۳ قانونی بودن فعالیت‌های بیت کوین را اعلام کرده بود.
در بیانیه‌ی سال ۲۰۱۳ اعلام شده که به گفته‌ی مراجع قانونی ترکیه بیت کوین به عنوان پول الکترونیکی در نظر گرفته نمی‌شود، و به همین دلیل نظارت و کنترل آن بایستی بصورت واسطه ای انجام پذیرد.

اگرچه ترکیه از سال ۲۰۱۳ موضع خود را به طور رسمی نسبت به بیت کوین به‌روز نکرده، ولی آژانس قانون‌گذاری و نظارت بر بانک‌های ترکیه اعلام کرد که به دنبال پیشگیری از به کارگیری متدهای پرداخت جایگزین، مثل بیت کوین، اتریوم و ریپل برای فعالیت‌های غیرقانونی خواهد بود تا این طرح را به عنوان بخشی از برنامه‌ی مقابله با بازارهای سیاه اجرا کند. در طول آگوست سال گذشته، تنها صرافی ترکیه یعنی BTCturk اعلام کرد که با توجه به ناتوانی در پیدا کردن یک شریک بانکی از ادامه‌ی فعالیت‌ّهای خود صرف نظر می‌کند. این یعنی به‌رغم وضعیت قانونی بیت کوین در ترکیه، موسسات مالی داخلی این کشور از همکاری کردن با کسب و کارهای مرتبط با رمز ارزها تردید دارند.

خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین
شما می توانید در ترکیه خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین را توسط ما انجام دهید. روش پرداخت با پولهای دیجیتالی یک فرصت مهم برای دارندگان پول دیجیتالی است تا داشته خود را نه تنها در خریدهای آنلاین بلکه در دنیای واقعی ارزیابی کنند. پرداخت با بیت کوین بدون از دست دادن نرخ تراکنش با شرکت پارسیان آنتالیا ، روشی سریع و قابل اعتماد است. با شیوه پرداخت بیت کوین دو فرصت وجود دارد.

مراحل خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین

مرحله ۱: مقدار بیت کوین مورد نیاز را هنگام پرداخت با توجه به ارزش دقیق بیت کوین در برابر یورو و دلار، محاسبه می کنیم.

مرحله ۲: به محض آنکه انتقال به حساب دیجیتال شرکت انجام شود، در همان روز به طور مستقیم سند ملکتان را به شما تحویل خواهیم داد.

خرید املاک با بیت کوین

ما تنها برای آپارتمان هایی که شما از طریق شرکت پارسیان آنتالیا خریداری کنید، بیت کوین را تبدیل می کنیم. ما آن را فقط به پول نقد تبدیل نمی کنیم. ما پول را به حساب بانکی شرکت سازنده انتقال می دهیم.

مرحله ۱: شما پرداختی بیت کوین را به کد کیف پول شرکت پارسیان آنتالیا منتقل می کنید.

مرحله ۲: شما تایید کیف پول خالی را دریافت می کنید، جایی که تصمیم می گیرید به قیمت دلخواه خود آن را به فروش برسانید. پس از تبدیل بیت کوین به پول نقد (لیر، دلار یا یورو)، ما ظرف ۳۰ دقیقه آن را در حساب بانکی ترک خود آماده می کنیم. محدودیت روزانه ۵۰۰٫۰۰۰ لیر است. کل زمان تبدیل به مقدار بیت کوین بستگی دارد.

مرحله ۳: هنگامی که در حساب بانکی مان پول را دریافت کردیم، بدون اتلاف وقت بخاطر محدودیت های معاملات روزانه بانکی، آن را به شرکت ساختمانی منتقل می کنیم.

جهت خرید آپارتمان در آنتالیا با ارز دیجیتالی بیت کوین مشاوران پارسیان آنتالیا به شما عزیزان مشاوره میدهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده