شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

خرید ملک در ترکیه

  • خرید ملک در ترکیه (1)
  • خرید ملک در ترکیه (2)
  • خرید ملک در ترکیه (3)
  • خرید ملک در ترکیه (4)
  • خرید ملک در ترکیه (5)

خرید ملک در ترکیه

احتمالا یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که در حال حاضر شما می توانستید انجام بدهید خرید ملک در ترکیه میباشد.

.

نظر به ژورنال وال استریت که در مقاله اخیر خود در باره اقتصاد ترکیه چینن نوشته است: اقتصاد ترکیه نسبت به کشور های دیگری در حال توسعه می باشند رشد بیشتری داشته است، باوجود داشتن وضعیت بحرانی اجتماعی و سیاسی. علاوه بر آن این کاملا ممکن است که شما یک قیمت معقول را دریافت کنید، همچنان لیر ترکیه درتلاش برای کاهش فاصله خود با بازارهای اصلی مانند اروپا و امریکا است.

در این جا بسیار از مکان های عالی در سطح دنیا است که شما را شگفت زده خواهد کرد، نه تنها شهرستان های اصلی بلکه ویلا های و روستایی که در وسط آن ها مناظره شگفت انگیزه وجود دارد.

خرید ملک در ترکیه ارزش بیشتری از چیزی که شما فکر می کنید دارد،به این دلیل که  رشد اقتصاد ترکیه افزایش خوب نشان داده است و شما می توانید به راحتی مالکیت خود را تغیر بدهید. اگر شما صاحب یک مالکییت خوبی مانند ویلا، خانه باشید و خواهان فروش آن باشید شما با هیچ گونه مشکل برای فروش آن در بازار های ترکیه روبرو نخواهید شد، اما اگر شما خواهان به کرایه دادن آن به کسی دیگری هستید میتوانید به راحتی کرایه بدهید وشرکت ما در این زمینه هم کمک می کند.

چرا خرید ملک در ترکیه برای خریداران خارجی جذاب است؟

سرمایه گذاری خارجی در املاک ترکیه برای دهه ها محبوب بوده است اما در سال های اخیر افزایش یافته است . به طور خلاصه می توانیم سرمایه گذاران ملک را به ترکیه به 5 دسته تقسیم کنیم:

گروه اول:
مالکان خانه و ویلاها در ترکیه که هدفشان از خرید مسکن در ترکیه جهت صرف کردن تعطیلات بوده است.

گروه دوم:
مهاجرانی که به قصد سکونت در یک کشور برای یک زندگی راحت تر و در یک مکان خوش آب و هوا تر به کشور ترکیه مهاجرت می کنند .

گروه سوم:
افرادی که جهت سرمایه گذاری در کشور ترکیه ملکی را خریداری کرده وسپس آن را کرایه می دهند.

گروه چهارم :
مهاجرانی که به قصد سرمایه گذاری و کسب و کار به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند.

گروه پنجم :
افرادی که با توجه به سرمایه و تخصصشان ,وارد پروسه ساخت و ساز ملک می شوند.

طی سال های اخیر بسیاری خرید ملک در ترکیه  و سرمایه گذاری در این کشور توجه بسیاری از افراد از کشورهای اروپایی و آسیایی را به خود جلب کرده است و هم چنین سیاست گذاری دولت ترکیه قوانین سرمایه گذاری و خرید ملک و ومستغلات را برای افراد غیر ترک سهل کرده است و علاوه بر نکته ای که مطرح شد دلایل بسیاری برای سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد,در این جا, جا دارد به صورت مختصر به برخی عوامل بپردازیم.

یکی از دلایل بسیار قابل توجه برای خرید ملک در ترکیه تنوع در املاک است .خانه ها در کشور ترکیه معمولا با کیفیت عالی ساخته می شوند و طی چند سال اخیر تحول عظیمی در معماری ترکیه بوجود آمد که توجه بسیاری صاحب نظران در این عرصه را به خود جذب کرده است.
از دیگر عواملی که سبب شده است ترکیه مورد توجه خریداران ملک قرار بگیرد رفت وآمد آسان به کشور ترکیه می باشد ورود به خاک ترکیه از طریق مرزهای دریایی,هوایی و زمینی امکان پذیر می باشد و همچنین ورود به کشور ترکیه نیاز به اخذ ویزا ندارد.
اقتصاد موفق در ترکیه که طی سال های اخیر خود را به دنیا ثابت کرده است و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده چشم انداز مثبتی به لحاظ اقتصادی در پیش روی خود دارد و بر طبق برنامه های راهبردی ترکیه تا سال 2023 ترکیه جزو 10 کشور برتر دنیا تبدیل خواهد شد.
اقتصاد روبه رشد ترکیه و انگیزه های دولتی دست به دست هم داده اند که ترکیه محل جذابی برای سرمایه گذاران باشد .
ترکیه به لحاظ امکانات با بسیاری از کشورهای اروپایی برابری می کند اما هم چنان ارزش خانه در ترکیه در مقایسه با کشورهای اروپایی ارزان تر می باشد و یکی دیگر از مزیت های خرید ملک در ترکیه که مورد توجه خریداران ملک می باشد این است که مالیات بر ملک به نسبت کشورهای اروپایی بسیار کم است.
ترکیه به رغم مبارزه با یونان و تقسیم قبرس و هم چنین مرزبندی هوایی و دریایی اژه امروزه به یک کشوربا ثبات سیاسی در عرصه جهانی شناخته شده است.
ترکیه مذاکرات زیادی را با کشورهای اروپایی جهت پیوستن ترکیه به حوزه اتحادیه اروپا انجام داده اند که اگر اتحادیه اروپا فاکتورهای لازم برای عضویت کشور مذکور را تایید کند سپس بر طبق قانون ترکیه رفراندوم داخلی جهت عضویت یا عدم عضویت در داخل کشور ترکیه انجام می شود,که خود این انگیزه بزرگی برای بسیاری از خریداران خارجی می باشد.
کشور ترکیه یکی از بزرگ ترین کشورهای اصلاح طلب در میان کشورهای از نظر محدودیت های خود در رابطه با سرمایه گذاری خارجی است و هم چنین ترکیه توانسته رفتار و قوانین برابری را برای همه سرمایه گذاران داشته باشد.
دولت ترکیه ثابت کرده است که یک تضمین کننده مطمئن برای انتقال سرمایه است.
ترکیه ارتباط خوبی بین محورهای شرق ,غرب,شمال و جنوب دارد و بدین ترتیب یک بازار کارآمد و مقرون به صرفه می باشد .
اتحادیه گمرکی با اتحادیه اروپا از سال 1996 توافق نامه تجارت آزاد با بیست و یک کشور را را امضا کرد.
در شش ماه اول سال 2018د تعداد خریداران خارجی املاک و مستغلات ترکیه در سال گذشته حدود 23 درصد افزایش یافته است و هنوز هم ترکیه به عنوان یک مقصد مهم برای خریداران ملک از کشورهای خارجی می باشد.
در شش ماه اول سال 2018 تقریبا 120000 خانه در ترکیه به افراد غیر ترک فروخته شده است و فروش به میزان 3\1 درصد کاهش پیدا کرده است,لازم به ذکر است علت کاهش معامله ملک در بین شهروندان ترک سبب افزایش نرخ بهره وام مسکن است
موسسه آمار ترکیه اعلام کرده است که یک سوم فروش به مردم از ملیت های غیر ترک توسط مردم کشورهای خاورمیانه بوده است.
کشور ترکیه قوانین مرتبط به خرید ملک و مستغلات در 2012 اصلاح کرد و شرایط خرید هر گونه مستغلات را در کشور ترکیه برای اتباع خارجی و علاقه مند به خرید ملک در ترکیه تسهیل نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *