شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه

  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (1)
  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (2)
  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (3)

دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه

 

 

برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه دقت به موارد زیر الزامیست:
نام شرکت توزیع برق در شهر های مختلف ترکیه متفاوت است . مثلا شرکت برق شهر آنتالیا CK Akdeniz نام دارد.
برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه باید ملک دارای جواز پایان کار (Iskan Belgesi) خود را بیمه بلایای طبیعی (DASK) نمایید.
با مراجعه به اداره برق و ارائه مدارک شامل سند مالکیت ملک یا اجاره نامه ملک ، بیمه زلزله ، جواز پایان کار ، کارت شناسائی درخواست دهنده، شماره مالیاتی و پرداخت مبلغی بین ۱۵۰ الی ۴۰۰ لیر به عنوان دپوزیت که بر اساس عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، متراژ واحد و نوع کنتور تعیین می شود، پس از یک روز کاری انشعاب برق شما وصل خواهد.
اگر واحد شما نوساز می باشد و تا کنون کنتور برق در آن نصب نشده است هزینه کنتور نیز به این رقم اضافه می شود. هزینه کنتور معمولا بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ لیر ترک می باشد.
برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه نیازی به اقامت ندارید.

در صورتی که قبل از شما برق به نام شخص دیگری وصل می باشد می بایست ابتدا فرد مورد نظر با مراجعه به اداره برق نسبت به قطع و یا انتقال آن اقدام نماید.
هزینه هر کیلو وات برق مصرفی مسکونی در آنتالیا در سال ۲۰۱۵ پس از افزودن مالیات و هزینه های اضافی به صورت میانگین حدودا ۰٫۳۹ لیر ترک می باشد البته کنتورها ۳ زمانه بوده و به ترتیب ۶ صبح تا ۱۷ عصر مصرف معمولی، ۱۷ تا ۲۲ اوج مصرف و ۲۲ تا ۶ صبح مصرف پائین را در بر می گیرد، همچنین تفاوت زیادی میان ساعات مصرف وجود دارد. لیست کامل تعرفه برق را می توانید از لینک تعرفه برق ترکیه-آنتالیا دریافت نمائید.
آدرس وب سایت اداره برق استان آنتالیا : http://www.clkakdeniz.com

دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه

برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه دقت به موارد زیر الزامیست:
نام شرکت توزیع آب درشهرهای کشور ترکیه متفاوت می باشد. شرکت توزیع آب آنتالیا ASAT نام دارد.
برای دریافت انشعاب آب یا تغییر نام مشترک باید ملک دارای جواز پایان کار خود را حتما بیمه بلایای طبیعی (DASK) نمایید.
با مراجعه به اداره آب و ارائه مدارک شامل سند مالکیت ، اجاره نامه ، بیمه زلزله ، جواز پایان کار ، کارت شناسائی ، شماره مالیاتی (Vergi No) و پرداخت حدود ۶۰ لیر ترک هزینه اتصال پس از یک روز خود را می توانید دریافت نمائید.اگر واحد شما نوساز می باشد و تا کنون کنتور آب در آن نصب نشده است هزینه کنتور نیز به این رقم اضافه می شود. هزینه کنتور معمولا بین۴۰۰ تا ۸۰۰ لیر ترک می باشد.
هزینه هر متر مکعب آب مصرفی مسکونی در آنتالیا در سال ۲۰۱۸ حدود ۴.۶ لیر ترک و در آلانیا ۳.۶۴ لیر ترک می باشد لیست کامل تعرفه آب را می توانید از لینک تعرفه آب آنتالیا، آلانیا و حومه دریافت نمائید.
آب شهری در ترکیه آشامیدنی نمی باشد. برای تامین آب آشامیدنی مورد نیاز می توان نسبت به نصب دستگاه تصفیه آب اقدام نمود. در غیر اینصورت با دریافت اشتراک، می توانید با قیمت حدود ۱۰ لیر، آب معدنی را در گالن های ۱۹ لیتری در منزل خود تحویل بگیرید.
آدرس وب سایت آب و فاضلاب استان آنتالیا: http://www.asat.gov.tr

از خدمات شرکت پارسیان آنتالیا برای مشتریان گرامی همراهی جهت دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه و تمامی پروسه اداری میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده