شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه

  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (1)
  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (2)
  • دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه (3)

دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه

 

برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه دقت به موارد زیر الزامیست
نام شرکت توزیع برق در شهر های مختلف ترکیه متفاوت است . مثلا شرکت برق شهر آنتالیا CK Akdeniz نام دارد
جهت دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه می بایست ملک خود را بیمه بلایای طبیعی (DASK) نموده و ملک شما می بایست دارای جواز پایان کار ( Iskan Belgesi ) باشد.
با مراجعه به اداره برق و ارائه مدارک شامل سند مالکیت ملک یا اجاره نامه ملک ، بیمه زلزله ، جواز پایان کار ، کارت شناسائی درخواست دهنده، شماره مالیاتی و پرداخت حدود 400 لیر ترک هزینه اتصال و دپوزیت پس از یک روز انشعاب برق شما وصل می شود.
اگر واحد شما نوساز می باشد و تا کنون کنتور برق در آن نصب نشده است هزینه کنتور نیز به این رقم اضافه می شود. هزینه کنتور معمولا بین 200 تا 450 لیر ترک می باشد.
برای دریافت انشعاب  آب و برق در ترکیه نیازی به اقامت ترکیه ندارید.

در صورتی که قبل از شما برق به نام شخص دیگری وصل می باشد می بایست ابتدا فرد مورد نظر با مراجعه به اداره برق نسبت به قطع و یا انتقال آن اقدام نماید.
هزینه هر کیلو وات برق مصرفی مسکونی در آنتالیا در سال 2019 پس از افزودن مالیات و هزینه های اضافی به صورت میانگین حدودا 4.9 لیر ترک می باشد البته کنتورها 3 زمانه بوده و به ترتیب 6 صبح تا 17 عصر مصرف معمولی، 17 تا 22 اوج مصرف و 22 تا 6 صبح مصرف پائین را در بر می گیرد، همچنین تفاوت زیادی میان ساعات مصرف وجود دارد. لیست کامل تعرفه برق را می توانید از لینک تعرفه برق ترکیه-آنتالیا دریافت نمائید.
آدرس وب سایت اداره برق استان آنتالیا :

http://www.clkakdeniz.com

دریافت انشعاب آب در ترکیه

برای دریافت انشعاب آب در ترکیه دقت به موارد زیر الزامیست
نام شرکت توزیع آب در کشور ترکیه شهر به شهر متفاوت است. مثلا اسم شرکت آب آنتالیا ASAT است.
جهت به نام زدن آب در ترکیه می بایست ملک خود را بیمه بلایای طبیعی یا اختصارا DASK نموده باشید و ملک می بایست دارای جواز پایان کار ( Iskan Belgesi ) باشد.
با مراجعه به اداره آب و ارائه مدارک شامل سند مالکیت ، اجاره نامه ، بیمه زلزله ، جواز پایان کار ، کارت شناسائی ، شماره مالیاتی ( Vargi No ) و پرداخت حدود 50 لیر ترک هزینه اتصال پس از یک روز خود را میتوانید دریافت نمائید.
اگر واحد شما نوساز می باشد و تا کنون کنتور آب در آن نصب نشده است هزینه کنتور نیز به این رقم اضافه می شود. هزینه کنتور معمولا بین 400 تا 800 لیر ترک می باشد.
در صورتی که قبل از شما آب به نام شخص دیگری وصل می باشد برای دریافت انشعاب آب و برق ترکیه می بایست ابتدا فرد مورد نظر با مراجعه به اداره آب نسبت به قطع و یا انتقال آن اقدام نماید.
هزینه هر متر مکعب آب مصرفی مسکونی در آنتالیا در سال 2018 حدود 4.6 لیر ترک و در آلانیا 3.64 لیر ترک می باشد . لیست کامل تعرفه آب را می توانید از لینک تعرفه آب آنتالیا، آلانیا و حومه دریافت نمائید.
آدرس وب سایت آب و فاضلاب استان آنتالیا:

http://www.asat.gov.tr

یکی از خدمات شرکت پارسیان آنتالیا یاری نمودن مشتریان برای دریافت انشعاب آب و برق در ترکیه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *