شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

تجارت در ترکیه

تجارت در ترکیه


ثبت شرکت | تجارت در ترکیه

تجارت در ترکیه

ترکیه به بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی و تجارت در غرب آسیا تبدیل شده است خرید ملک در ترکیه( اعم از آپارتمان ، ویلا ، هتل و ملک تجاری) علی الخصوص در آنتالیا و آلانیا و استانبول و روند رشد سرمایه گذاری بین المللی در زمینه املاک ، در راستای درک سرمایه گذاران از امنیت سرمایه و سود حاصله از خرید مستغلاتمشارکت در پروژه های ساخت و ساز املاک ، سرعت شکل گیری تسهیلات  ً حقوقی  ً را توسط بخش دولتی در بازار املاک ترکیه نمایان ساخته است .

یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن و تجارت در ترکیه خرید و فروش هتل میباشد .در این راستا مشارکت بخش دولتی و خصوصی ، اقدام به ساده کردن روش های اداری و تقویت حمایت از سرمایه گذاران خارجی نموده است .

روسیه و آلمان در میان سرمایه گذاران اصلی تجارت در ترکیه میباشند که در پرتو توسعه سرمایه گذاری در آنتالیا و آلانیا ی ترکیه بازار خرید و فروش هتل در این شهر را رونق بسیار داده اند.

به طور مثال : گلف توریسم

منطقه بلک در آنتالیا در جوار هتلهای لوکس و پنج ستاره ، بهشت گلف بازان خارجی میباشد ، در سال گذشته ۱۲۵ هزار گلف باز خارجی فقط به منظور بازی گلف در زمین مناسب و آب و هوای خوب به این منطقه سفر کرده اند و دولت ترکیه را بر این داشته که در منطقه بلک آنتالیا سرمایه گذاری عظیمی را برای جذب توریست های گلف باز انجام دهد .

بلک در آنتالیا دارای لاکچری ترین هتلهای دنیا بر اساس استاندارد های جهانی می باشد ، این منطقه در آنتالیا به دلیل پیشرفته بودن در زمینه گلف و امکانات مناسب جزو توریستی ترین مناطق ترکیه است ، در این منطقه زمینهائی موجود است که دولت امکانات زیادی را برای تاسیس هتلهای جدید اختصاص داده است .

آب و هوای این منطقه اجازه میدهد تا شما ۱۲ ماه سال را در این منطقه گلف بازی کنید ، صنعت گلف توریسم در این منطقه بسیار حائز اهمیت بوده و گلف بازان زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود جذب کرده است .

در راستای تاسیس هتل دولت ترکیه سیاستهای تسهیلاتی زیادی برای تشویق سرمایه گذاران در جهت تجارت در ترکیه اختصاص داده است از قبیل کاهش قیمت آب و برق و نرخ مالیات برای چندین سال متوالی.

error: مطالب سایت محافظت شده