شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

مغازه

مغازه


مغازه

مغازه

 

برای شروع فعالیت تجاری در هر زمینه ای از جمله راه اندازی مغازه ، رستوران ، کافی شاپ در مرحله اول باید شرکتی در این زمینه ثبت کنید سپس اقدام به خرید یا اجاره مغازه مناسب برای شروع فعالیت خود کنید قیمت خرید مغازه در ترکیه و قیمت اجاره مغازه در ترکیه در شهرهای مختلف متغیر است . قیمت مغازه در آنتالیا وآلانیا با توجه به جمعیت و کشش بازار بسیار کمتر از قیمت مغازه در استانبول میباشد .

 

مراحل باز کردن مغازه در ترکیه به شرح زیر می باشد :

 

متقاضی باید محلی برای شرکت خود مشخص کند

 

متقاضی باید از وزارت کار ترکیه  مجور کار بگیرد

 

متقاضی بر اساس آدرس محل اقامت خود باید یک شماره مالیاتی بگیرد

 

متقاضی برای ثبت شرکت خود باید به اداره مالیات مراجعه کند و گواهینامه ثبت شرکت  ویا مغازه دریافت کند و اظهار نامه مالیاتی به ثبت برساند

 

متقاضی باید درخواست  ثبت مغازه خود را به سازمان بازرگانی شهر خود ارائه کند

 

متقاضی باید شرکت خود را در سازمان بازرگانی به ثبت برساند و ثبت شرکت خود را در روزنامه تجاری چاپ کند

 

متقاضی برای تسلیم مدارک مورد نیاز را که به شرح ذیل می باشد باید به شهرداری مراجعه کند و در صورتی که آن شهر ، شهرداری نداشت به فرمانداری آن شهر مراجعه کند :

 

گواهی ثبت مالیاتی

 

اجاره نامه واحد تجاری

 

لیست کسانی که حق امضاء دارند (در بعضی موارد این لیست باید به تایید دفاتر رسمی برسد)

 

روزنامه تجاری

 

فرم اظهار نامه شرکتی

تاییدیه امنیتی واحد تجاری برای جلوگیری از آتش سوزی که باید از شهرداری گرفته شود

این یک واقعیت بسیار آشکاری است که ایرانی های زیادی دوست دارند در شهرهای مختلف کشور ترکیه به کسب و کار مشغول شوند و مغازه ای داشته باشند، به همین دلیل به دنبال دانستن قیمت مغازه در ترکیه هستند. البته به غیر از قیمت، دانستن شرایط خرید یا اجاره مغازه نیز از موضاعات بسیار مهم به شمار می رود و فقط مناسب بودن قیمت مغازه در ترکیه نمی تواند بدون فهمیدن شرایط خرید و شروع کار تجاری در این کشور کافی باشد.
اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از قیمت مغازه در ترکیه مطلع شودید و قصد خرید یا اجاره مغازه در این کشور را دارید، بهتر است قبل از این که به پرس و جو در موردقیمت مغازه در ترکیه بپردارید، به صورت واضح اهدافتان را مشخص کنید و دقیقا بدانید که قصد شروع چه نوع کار تجاری را دارید.به عبارت دیگر، قرار است چه نوع مغازه ای باز کنید.
علاوه بر این ها موضوع دیگری نیز از ارزش یکسانی مثل قیمت مغازه در ترکیه برخوردار است و این موضوع، تصمیم گرفتن و اقدام به ثبت شرکت در ترکیه قبل از خرید یا اجاره مغازه و رستوران و … در این کشور است.در حقیقت خرید مغازه بدون ثبت شرکت معنایی ندارد. چون شما برای انجام هر کسب و کاری در ترکیه نیاز به ثبت شرکت در ترکیه دارید.

error: مطالب سایت محافظت شده