شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

غواصی در آنتالیا

  • غواصی در آنتالیا (1)
  • غواصی در آنتالیا (1)
  • غواصی در آنتالیا (2)
  • غواصی در آنتالیا (3)

غواصی در آنتالیا
Diving in Antalya

غواصی در آنتالیا یکی از پر طرفدار ترین تفریحات آنتالیا می باشد. برای غواصان یکی از محبوب ترین مناطق غواصی آنتالیا مخصوصا منطقه سیده می باشد. چرا که زیبایی های دریای مدیترانه در این منطقه بیشتر به چشم می آید.۲۵ سکوی شیرجه از کِمر تا Kas وجود دارد که شیرجه زدن از روی هر یک از آنها لذت خاص خود را دارد .

همانطور که می دانید بهترین راه برای کشف دنیای زیر آب و لذت بردن از گونه های گیاهی و جانوری زیر آب ، غواصی است . غواصی در آنتالیا بسیار محبوب است و غواصان از سراسر دنیا به آنتالیا می آیند تا نقاط بکر و کشف نشده دریای مدیترانه را برای غواصی امتحان کنند . در آنتالیا هم مراکز غواصی زیادی وجود دارد و استاندارد تجهیزات و ایمنی غواص بسیار متفاوت است. علاوه بر آنکه با غواصان دنیای زیر آب را تجربه می کنید ، با موجودات آبی هم آشنا می شوید . می توانید غواصی در آنتالیا  ، از تماشای دنیای بدیع و زیبای زیر آب لذت ببرید . در مرکز تجمع غواصان حرفه ای آنتالیا ، شما آموزشهای لازم در مورد غواصی و در آبهای آزاد را فرا خواهید گرفت . اگر کسانی که قبلا غواصی کرده اند مدرکی در این رابطه کسب نکرده باشند کافیست در اینجا استعدادهای خود را به صورت عملی به نمایش بگذارند تا دیپلم غواصی در آنتالیا ترکیه به آنها اعطا شود .

 

انواع غواصی در آنتالیا

بر اساس تجربه و علاقه و توانایی های شما غواصی در آنتالیا به دو دسته تقسیم می شود :

۱ – غواصی نمایشی (برای کسانی که تابحال این تجربه را نداشته اند): درس نظری توسط مدرسین غواصی داده می شود. تمرین های گرم کردن : ۳۰ دقیقه تمرین غیرواقعی و شیرجه در آب با عمق ۵ متری به همراه مدرس و بالا آمدن به سطح آب .

۲ – غواصی با قایق (برای غواصان مجرب): این گزینه برای غواصان دارای مدرک حرفه ای می باشد و شامل بازدید از صخره های زیر آب ، کشتی های غرق شده ، غار ها و غواصی های شبانه به همراه راهنمای مجرب است.

همه تجهیزات توسط مراکز غواصی تأمین می شود . البته از کسانی که تجهیزات شخصی بیاورند هم استقبال می گردد .

وسایل مورد نیاز برای تور غواصی در آنتالیا :

کرم ضد آفتاب ، وسایل شنا و حوله
کفش و لباس مناسب و کلاه
عینک آفتابی
پول برای هزینه اضافی

 

هتل های آنتالیا امکانات تور غواصی و سایر تفریحات را رایگان ارائه نمی دهد و شما باید مبلغی بابت استفاده از این تفریحات پرداخت نمایید حتی اگر این تفریحات جزو امکانات هتل باشد باید در زمان اقامتتان در هتل ، این تفریحات را شارژ نمایید .(غواصی در آنتالیا)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده