شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

قیمت مغازه درترکیه

  • قیمت مغازه در ترکیه (1)
  • قیمت مغازه در ترکیه (2)
  • قیمت مغازه در ترکیه (3)
  • قیمت مغازه در ترکیه (4)
  • قیمت مغازه در ترکیه (5)
  • قیمت مغازه در ترکیه (6)
  • قیمت مغازه در ترکیه (7)
  • قیمت مغازه در ترکیه (8)
  • قیمت مغازه در ترکیه (9)

قیمت مغازه درترکیه

 

قیمت مغازه در ترکیه مساله ای تازه و جدید بین مردم کشورهای مختلف دنیا و به خصوص ایرانی ها نیست و در مورد آن صحبت های بسیاری می شود و شرکت ها و وکیل های زیادی مشغول فعالیت در این زمینه هستند. در حقیقت قیمت مغازه در ترکیه و اطلاع از شرایط آن جزو مباحث بسیار داغ روز به شمار می رود.

این یک واقعیت بسیار آشکاری است که ایرانی های زیادی دوست دارند در شهرهای مختلف کشور ترکیه به کسب و کار مشغول شوند و مغازه ای داشته باشند، به همین دلیل به دنبال دانستن قیمت مغازه در ترکیه هستند. البته به غیر از قیمت، دانستن شرایط خرید یا اجاره مغازه نیز از موضاعات بسیار مهم به شمار می رود و فقط مناسب بودن قیمت مغازه در ترکیه نمی تواند بدون فهمیدن شرایط خرید و شروع کار تجاری در این کشور کافی باشد.
اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از قیمت مغازه در ترکیه مطلع شودید و قصد خرید یا اجاره مغازه در این کشور را دارید، بهتر است قبل از این که به پرس و جو در مورد قیمت مغازه در ترکیه بپردارید، به صورت واضح اهدافتان را مشخص کنید و دقیقا بدانید که قصد شروع چه نوع کار تجاری را دارید.به عبارت دیگر، قرار است چه نوع مغازه ای باز کنید.

برای فعالیت های تجاری کوچک مانند تاسیس رستوران در استانبول یا آنتالیا، تاسیس آرایشگاه در استانبول، تاسیس مغازه خدماتی، شما نیازمند این مسئله هستید تا مکانی را اجاره کنید تا به عنوان مرکزیت محل فعالیت شما شناخته شود.
شما نیاز دارید تا مغازه ای را انتخاب کنید. این انتخاب  قیمت مغازه در ترکیه بر اساس متراژ مورد نیاز، نزدیکی به خیابان، و امکانات داخل مغازه انجام می شود.

واضح است که نزدیکی به خیابات اصلی یا افزایش متراژ ،قیمت مغازه در ترکیه را بالا می برد. معمولا می توان حتی با رقم های ۲۰۰۰ لیر نیز در استانبول، اجاره مغازه را انجام داد.

نکته: متقاضی باید همراه یک شهروند ترک و یا یک وکیل و یا مشاور به وزارت کار مراجعه کند ،دلیل به همراه داشتن شهروند ترک یا وکیل صرفا به این دلیل است که آشنایی با قوانین و زبان ترکیه داشته باشد چون اگر یک بار درخواست آنها رد شود تا ۵ سال اجازه درخواست مجدد نخواهند داشت.

مراحل باز کردن مغازه در ترکیه به شرح زیر می باشد :
متقاضی باید محلی برای شرکت خود مشخص کند.(قیمت مغازه در ترکیه)
متقاضی باید از وزارت کار ترکیه مجور کار بگیرد.
متقاضی بر اساس آدرس محل اقامت خود باید یک شماره مالیاتی بگیرد.
متقاضی برای ثبت شرکت خود باید به اداره مالیات مراجعه کند و گواهینامه ثبت شرکت دریافت کند و اظهار نامه مالیاتی به ثبت برساند.
متقاضی باید درخواست خود را به سازمان بازرگانی شهر خود ارائه کند.
متقاضی باید شرکت خود را در سازمان بازرگانی به ثبت برساند و ثبت شرکت خود را در روزنامه تجاری چاپ کند.

متقاضی برای تسلیم مدارک مورد نیاز را که به شرح ذیل می باشد باید به شهرداری مراجعه کند و در صورتی که آن شهر ، شهرداری نداشت به فرمانداری آن شهر مراجعه کند :
گواهی ثبت مالیاتی
اجاره نامه محل شرکت
لیست کسانی که حق امضاء دارند (در بعضی موارد این لیست باید به تایید دفاتر رسمی برسد
روزنامه تجاری
فرم اظهار نامه
تاییدیه امنیتی برای جلوگیری از آتش سوزی که باید از شهرداری گرفته شود.

نکته ی قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که قیمت مغازه در ترکیه در شهرهای مختلف کشور متفاوت است‌. برای مثال مقایسه ای بین قیمت مغاره در سه شهر مختلف ترکیه انجام می دهیم. طبق اطلاعات موجود، قیمت مغازه در ترکیه و شهر استابول آن بیشتر از قیمت مغازه در شهرهای آلانیا و آنتالیا است و این تفاوت قیمت، هم در مورد خرید مغازه در ترکیه و هم اجاره مغازه در این شهرها صحت پیدا می کند. اابته دلیل اصلی این تفاوت قیمت مغازه و ارزان بودن آن در شهرهای آنتالیا و آلانیا نسبت به استانبول به خاطر جمعیت شهری است. البته عوامل متعدد دیگری نیز در این اختلاف قسمت ها تاثیر گذار هستند.

اگر شما به خاطر مناسب بودن قیمت مغازه در ترکیه می خواهید برای خرید یا اجاره ی آن اقدام کنید بهتر است بدانید بعد از این که محل مناسب خود را پیدا کردید باید از وزارت کار ترکیه مجوز کار بگیرید. این مجوز گرفتن و شروع کسب و کار نیز خود مراحل مختلفی دارد که با طی آن می توانید اقدام به شروع کسب و کار خود کنید.

در مجموع اگر شما بعد از مشورت با اهل فن و پرس جو در مورد اختلاف قیمت مغازه در ترکیه و شهرهای مختلف آن تصمیم به خرید یا اجاره مغازه و ثبت شرکت در یکی از شهرهای این کشور را دارید، باید به شما بگوییم این کار اگر با اصول و توسط افراد آگاه و شرکت های معتبر انجام شود می تواند باعث رونق گرفتن زندگی تان گردد. زیرا قیمت مغازه در ترکیه بسیار مناسب بوده و کسب و کار نیز در این کشور رونق خوبی دارد و در جریان است.
علاوه بر موضوعات ذکر شده و مطلوب بودن قیمت مغازه در ترکیه، خرید مغازه در این کشور که همراه با ثبت شرکت و شروع تجارت در ترکیه است، به شما کمک شایانی خواهد کرد که بتوانید اقامت دائم خود را در کشور ترکیه بگیرید و از شرایط رفاهی و گردشگری و امکانات بالای این شهر برای همیشه برخوردار شوید.

برای بحث در خصوص قیمت مغازه در ترکیه انتخاب بین سه مورد اساسی وجود دارد مورد اول اجاره مغازه خالی مورد دوم خرید ملکیت مغازه و مورد سوم خرید مغازه فعال یا امتیاز در خصوص مورد اول مغازه خالی معمولا در موقعیت های با رفت امد بالا وجود ندارد چرا که از قبل اشغال شده است و در صورت وجود با توجه به منطقه و موقعیت ، صنف ، متراژ ،سن بنا ،امکانات و .. عدد اجاره متفاوتی دارد ولی در خصوص شهر استانبول این عدد از ۴ هزار لیر به بالا میتوان میانگین گرفت در خصوص خرید ملکیت مغازه نیز آیتم های مورد اشاره (منطقه و موقعیت ، صنف ، متراژ ،سن بنا ،امکانات و ..) بعلاوه قیمت زمین در منطقه بروی قیمت تمام شده تاثیر مستیقیم دارد ولی در کل یافتن مغازه فروشی در استانبول کار ساده ای نیست وقیمت در موقعیت های متوسط و خوب بالای ۲ میلیارد تومان میباشد در خصوص مورد سوم در حال حاضر رایج ترین نوع شروع بیزنس خرید بیزنس فعال است چرا که ریسک کار کم بوده ، انتخاب زیاد بوده و در مکان های پر تردد امکان وجود مغازه خالی تقریبا صفر میباشد در این مورد نیز اجاره بلند مدت یا خرید بیزنس از حداقل هایی مانند ۵۰، ۶۰ هزار لیر تا اعداد میلیاردی وجود دارد.در مورد اطلاعات بیشتر راجع به قیمت مغازه در ترکیه میتوانید با مشاوران پارسیان آنتالیا تماس اصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده