شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

مزایای خرید ویلا در آنتالیا

  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (1)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (2)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (3)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (4)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (5)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (6)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (7)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (8)
  • مزایای خرید ویلا در آنتالیا (9)

مزایای خرید ویلا در آنتالیا

اگر به دنبال دلایل خوبی هستید و یا متعجب می شوید از اینکه مزایای خرید ویلا در آنتالیا برای بسیاری از خارجیان جذاب است، نمی توانید مجدد بر روی صندلی بمانید زیرا برای اولین بار ترکیه فرصت های زیادی دارد و خریداران ملیتهای مختلف می توانند چندین بار از آن برخوردار شوند.

در واقع، در دهه گذشته، صنعت املاک و مستغلات ترکیه به شدت افزایش یافته است و مزایای خرید ویلا در آنتالیا برای خارجیان نقش مهمی در رشد آن داشته اند. اما چرا بازار املاک ترکیه اتباع خارجی را جذب می کند و انگیزه های سودمندی را ارایه می دهد؟

۹ دلیل مزایای خرید ویلا در آنتالیا

۱: ارزش عالی به ازای هر متر مربع

آیا می دانید خرید ملک در لندن تقریبا هشت برابر گرانتر از از استانبول است؟ از شلوغ ترین شهر ترکیه دور شوید و تا حتی قیمت های ارزان تری بدست آورید. قیمت ملک در آنتالیا( مزایای خرید ویلا در آنتالیا)از ۳۰٫۰۰۰ یورو شروع می شود و این باعث می شود تا پتانسیل بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت و سود آوری داشته باشد. با در نظر گرفتن نرخ کنونی لیر ترکیه در مقابل ارزهای خارجی، اکنون زمان ایده آلی برای خرید است زیرا شما بیشتر از ارزش پول خود استفاده می کنید. مشتریانی که به دنبال املاک با درآمد اجاره ای تضمین شده هستند نیز می توانند فرصت های سودآوری بیابند.

۲: تنوع در املاک(مزایای خرید ویلا در آنتالیا)

تغییرات اساسی بازار ترکیه در ده سال گذشته نمونه کارهای خود را از استودیو ها، آپارتمان ها و ویلا ها به طور باور نکردنی افزایش داده است. شما می توانید خانه ای با فروش مجدد بخرید یا طرح های پیش خرید و یا خانه های نوساز تهیه کنید. از مکان های ساحلی تا مناطق شهری تا نواحی دورافتاده، شما قطعا آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. طیف وسیعی از املاک فروشی ما در ترکیه  از طریق وب سایت جامع و رسمی www.parsiangrup.com مشاهده کنید.

۳: یک فرآیند خرید آسان

ده سال پیش خرید ملک در ترکیه(مزایای خرید ویلا در آنتالیا)، فرآیندی پیچیده بود با زمان انتظار طولانی برای دریافت سند. با این حال، دولت ترکیه این فرآیند را ساده کرده و آن را آسان تر از همیشه می توان انجام داد. از انتخاب خانه تا امضای سند، روند را می توان طی یک هفته به پایان رساند. همه مشتریان پارسیان آنتالیا تمام تخصص گذشته ما را نیز همراه خود دارند، زیرا ما در تمام مراحل راه با شما هستیم.

۴: شرایط پرداخت ساختار یافته(مزایای خرید ویلا در آنتالیا)

اگر می خواهید ویلایی پیش خرید نمایید و یا خانه ای نوساز خریداری کنید، می توانید از شرایط پرداخت اقساطی بین ۶ تا ۶۰ ماه نیز استفاده نمایید. این بدان معناست که در بعضی موارد، شما می توانید طی پنج سال قیمت را بپردازید اما می توانید به منزل نقل مکان کنید و قبل از آن سند ملک را امضا نمایید. برای خریداران دست اول با بودجه کافی نیز، این یک انگیزه بزرگ است زیرا بهره پرداخت صفر درصد است. ما بیش از ۹۰ ویلای فروشی با شرایط پرداخت ساختار یافته داریم و شما می توانید آنها را در  وب سایت ببینید.

 

۵: هزینه پایین زندگی(مزایای خرید ویلا در آنتالیا)

هزینه زندگی در ترکیه نصف ایالات متحده و بریتانیا است و این توضیح می دهد که چرا بسیاری از خریداران خارجی تصمیم می گیرند در تمام طول سال در ترکیه زندگی کنند. تامل نکنید، شما می توانید جز آن شوید زیرا در ده سال گذشته هم زیرساختها و فروشگاهها در خیابانها بهبود یافته و هم کیفیت صنایع خرید افزایش پیدا کرده است. یکی از اغوا کننده ترین مسایل این است که سالانه هزینه های استفاده از املاک بسیار ارزان می شود، مخصوصا در مورد مالیات، آب، برق، ماهواره و اینترنت.

۶: دسترسی آسان

اینکه شما هوایی، دریایی و یا زمینی وارد می شوید مهم نیست زیرا ترکیه دارای شبکه حمل و نقل گسترده ای است که به راحتی به کشور شما دسترسی دارد. در فرودگاه ها در سراسر کشور میلیونی سرمایه گذاری شده و خطوط هوایی مانند شرکت های هواپیمایی ترکیه برنامه های پروازی مکرری را در تمام طول سال دارند. در طول تابستان، خدمات کشتی به طور منظم به تمام جزایر یونان وجود دارد و ترکیه در نوسازی و ارتقا بزرگراه ها نیز سرمایه گذاری کرده است تا رانندگی سریعتر از همیشه انجام شود.

 

۷: حجم بالای سرگرمی و فعالیت

یکی از دلایل کمتر ذکر شده اما همچنان قابل توجه برای مزایای خرید ویلا در آنتالیا، حجم فراوان سرگرمی و چیزهایی است که باید انجام داد. در همه شهرهای بزرگ، ساکنین می توانند به مراکز فرهنگی و هنری سری بزنند، در حالی که استراحتگاههای ساحلی در دریای اژه و مدیترانه از مزایای زندگی ساحلی برخوردار است، بنابراین بخش زیادی از زندگی روزانه در خارج از منزل رخ می دهد.

مراکز اسکی در سراسر کشور وجود دارند و بعضی از مکان ها مانند بلک در آنتالیا شهرت خود را به عنوان یک مقصد داغ برای گلف به دست آورده اند. در نهایت، اگرچه کلیشه ای است، اما باید آب و هوای عالی و دلپذیر را نیز ذکر کنیم. فکر می کنم شب های تابستانی به غذا خوریهای سبک آلفرسکو و گذراندن روزها در کنار استخر بیاندیشید.

۸: مشخصات سرمایه گذاری بالا (مزایای خرید ویلا در آنتالیا)

ترکیه اخیرا یک مرکز جهانی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد. به ویژه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی ترکیه را برای سرمایه گذاری های بزرگ ترجیح می دهند. ترکیه فرصت های سرمایه گذاری عالی را با افزایش آپارتمان ها و خانه های جدید در بخش املاک و مستغلات ارایه می دهد. از سال ۲۰۰۵ تعدادی از سرمایه گذاران خارج از کشورهای مختلف وارد بازار املاک و مستغلات ترکیه شده اند و بازخوردهای سودآور در کوتاه مدت دریافت کرده اند. شما هم می توانید یکی از آنها باشید.

 

۹: شهروندی ترکیه توسط سرمایه گذاری (مزایای خرید ویلا در آنتالیا)

.با تصمیم منتشر شده در تاریخ ۱۹٫۰۹٫۲۰۱۸ در روزنامه دولتی ترکیه، شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند، داده میشود. در حال حاضر، خارجیان می توانند در صورت خرید و یا ساخت و ساز در ترکیه به ارزش حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار شهروندی ترکیه را دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر و پرسش های متداول ما را در صفحه شهروندی ترکیه دنبال کنید.

شما عزیزان میتوانید با مشاوران پارسیان آنتالیا تماس گرفته و مزایای خرید ویلا در آنتالیا را بیشتر بدانید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده