شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

مزایای پاسپورت ترکیه

  • مزایای پاسپورت ترکیه (1)
  • مزایای پاسپورت ترکیه (2)
  • مزایای پاسپورت ترکیه (3)
  • مزایای پاسپورت ترکیه (4)

مزایای پاسپورت ترکیه

در این مطلب شما را با مزایای پاسپورت ترکیه آشنا خواهیم کرد.ترکیه کشوری است که در آن سبک زندگی مدرن با شیوه زندگی مسلمانان تلاقی می کند. از سال ۱۹۲۳ مصطفی کمال آتاتورک دولت سکولاری را تاسیس کرد که به انواع شیوه های زندگی احترام می گذارد.

همانطورکه دنیا به طور فزاینده ای در حال جهانی شدن است و مسافرت به یک عادت محبوب برای مردم تبدیل شده است، عدم نیاز به ویزا باعث دلگرم شدن افراد برای سفر می گردد. افراد تمایل دارند از مرزها عبور کنند و فرصت های مختلف شغلی، تجاری، فرهنگی و شیوه های زندگی را در مقیاس جهانی به دست آورند. ترکیه کشوری است که با ارایه فرصت های سرمایه گذاری سودآور در مقابل اخذ شهروندی، در حال حاضر خود را در صدر عناوین خبری معرفی می کند. (درباره کسب شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانید.)

مزایای پاسپورت ترکیه
• گذرنامه و شهروندی ترکیه در مدت نسبتا کوتاهی و به طور متوسط ظرف ۳۰ روز کاری، پردازش و تحویل می گردد.
• مسافرت به ۷۷ کشور بدون نیاز به ویزا، دسترسی آسانتر به تمام ۲۶ کشور منطقه شنگن.
• عدم نیاز به حداقل دوره اقامت
• جزو ۳۰ پاسپورت برتر جهان
• حق پزشکی و درمانی کامل
• دارندگان از برنامه های بازنشستگی به عنوان شهروند ترکیه بهره مند می شوند.
• تحصیل رایگان و امکان بازپرداخت هزینه های دانشگاه
• حق رای در انواع انتخابات
• امکان شهروندی دوگانه، با داشتن گذرنامه ترکیه ای، یعنی می توانید تابعیت دوگانه داشته باشید. پس از دریافت، پاسپورت ترکیه اعتبار ۱۰ ساله دارد و برای یک عمر قابل تجدید است. و این موضوع مهمی برای مزایای پاسپورت ترکیه میباشد.

سیستم کارت شهروندی دوگانه تورکواز
تابعیت دوگانه وضعیتی است که یک فرد در همان زمان شهروندی دو ملیت مختلف را دارا است. ترکیه داشتن شهروندی دوگانه را مجاز می داند.

اگر شما در کشوری زندگی می کنید که تابعیت دوگانه یا شهروندی ثانوی را نمی پذیرد، ترکیه دارای برنامه کارت تورکواز است. کارت تورکواز به شما حقوق شهروندی کامل را اعطا می کند به جز امکان دادن رای در ترکیه.

انواع پاسپورت ترکیه
در ترکیه چهار نوع مختلف پاسپورت وجود دارد:

• گذرنامه عادی: پاسپورت عمومی شهروندان ترکیه. اتباع خارجی از طریق سرمایه گذاری، یا کسب شهروندی، گذرنامه معمولی می گیرند
• گذرنامه سبز: افسران رده بالا
• پاسپورت خاکستری: دیپلمات های ترکیه
• پاسپورت سیاه: مامورین دولتی مجاز در خارج از کشور

چگونه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید؟
چندین راه برای کسب گذرنامه ترکیه وجود دارد. با این حال، در حال حاضر محبوب ترین روش به دست آوردن شهروندی توسط ملک و سرمایه گذاری است. طبق قانون جدید در ترکیه، امکان کسب شهروندی ترکیه به وسیله خرید املاک با ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار وجود دارد.

همچنین شما می توانید در یک بانک ترکیه با واریز ۵۰۰٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید، با انتخاب هر کدام از این روشها دریافت پاسپورت ترکی را طی ۶۰ روز تضمین می کند که به طور مستقیم به شما داده می شود. علاوه بر این، شما میتوانید از طریق شرکت ما ملک خود را خریداری کنید، ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که این فرآیند با هر گام به عنوان بخشی از خدمات پس از فروش رایگان ما انجام خواهد شد. تحقیقات نشان می دهد که فروش ملک در ترکیه افزایش یافته است و این بدان معنی است که مردم بیشتر از گذشته به ترکیه می آیند و تمایل دارند در آنجا زندگی کنند. پارسیان آنتالیا بانک اطلاعاتی غنی املاک و عوامل فروش مجرب خود؛ شما را در خرید بهترین املاک از آپارتمان های مجلل در یک مجتمع تا ویلا های خصوصی راهنمایی می کند. ما به تمام خواسته های شما پاسخ میدهیم و در مسیر کسب شهروندی و پاسپورت ترکیه در کنار شما هستیم.

پس چرا ترکیه؟
بطور حتم در گرفتن شهروندی کشوری دیگر مزایای متعددی در جهان وجود دارد و ترکیه کشوری است که در این زمینه توسط بسیاری از خارجی ها ترجیح داده شده است. پیشینه تاریخی ترکیه، فرهنگ غنی، موقعیت استراتژیک، رشد اقتصادی، موقعیت جغرافیایی، آب و هوا و طبیعت، ترکیه را از سایر کشورهای جهان در این مورد جدا کرده است. سرمایه گذاران و کارآفرینان داخلی و خارجی هنگام دریافت پاسپورت ترکیه امتیازاتی خواهند داشت.

تحقیقات نشان می دهد که فروش ملک در ترکیه افزایش یافته است و این بدان معنی است که به دلایل مختلف مردم بیشتر از گذشته به ترکیه می آیند. یکی از دلایلی که باعث جذابیت ترکیه شده است وجود نشانه هایی از تمدن های مختلف است. ترکیه میزبان نخستین محل اقامت انسانی با تاریخ ۱۲ هزار ساله می باشد. ما بهترین املاک را در شهرهای محبوب ترکیه ارایه می دهیم مثلا؛ اگر شیوه زندگی ساحلی و تعطیلاتی را دوست دارید، آنتالیا و منطقه مدیترانه – اگر مکان های آرام و ساکت را ترجیح می دهید، ترابزون و منطقه دریای سیاه – و اگر می خواهید در قلب ترکیه زندگی کنید، استانبول مناسب شماست.

کشور ترکیه همیشه به عنوان یکی از کشورهای مناسب برای اقامت موقت و دائم (مزایای پاسپورت ترکیه ) شناخته می شود. به ویژه در سال های اخیر استقبال به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. دلیل افزایش تمایل برای سکونت در ترکیه و اخذ اقامت دائم می تواند به موارد زیر مربوط باشد:

رشد اقتصادی ترکیه
افزایش صنعت گردشگری ترکیه
قوانین آسان برای سکونت در ترکیه
هزینه های پایین زندگی در ترکیه
بالا بودن احتمال پیوستن این کشور به اتحاریه اروپا
دانشگاه های قوی از نظر علمی
امکان ثبت شرکت و استفاده از مزایای آن
دریافت حساب بانکی معتبر
نکته مهم که ممکن است برای بسیاری از افراد مورد سوال باشد، بحث اقامت دائم و دریافت پاسپورت ترکیه است. باید به این نکته توجه داشته باشید که دریافت اقامت ترکیه در ابتدا تنها به صورت موقت امکانپذیر می باشد. این اقامت در صورت رعایت قوانین ترکیه به آسانی قابل تمدید می باشد. با تمدید اقامت موقت به مدت ۸ سال شما برای دریافت اقامت دائم و دریافت پاسپورت ترکیه واجد شرایط می شوید. توجه به این نکته مهم است که داشتن شرکت فعال و خرید ملک در اخذ اقامت دائم می تواند بسیار کمک کننده باشد. حتی اگر این اقدامات از سال سوم به بعد هم صورت گیرد امتیاز مطلوبی خواهد داشت.

شما با دریافت اقامت موقت تمامی امکانات یک شهروند را خواهید داشت. امکاناتی از قبیل اجاره ملک، افتتاح حساب بانکی، امکان تحصیل، دریافت کارت های اعتباری با گذشت زمان، دریافت بیمه و خدمات درمانی با دریافت اقامت توریستی ترکیه برای شما مقدور می باشد.

کسانی که قصد دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه را دارند، باید تقریبا تمام زندگی خود را در ترکیه قرار دهند تا علاقه آنها به دریافت اقامت دائم ترکیه کاملا مشهود باشد. مطمئنا شخصی که به دفعات از ترکیه به مدت های طولانی خارج می شود نمی تواند کاندیدای مناسبی برای دریافت اقامت دائم ترکیه باشد.مزایای پاسپورت ترکیه نیز در صورت داشتن یک بیزینس فعال تعریف می شود و شرایط خود را خواهد داشت.

برای سفر به ترکیه، و اقامت در این کشور برنامه ای بلند مدت داشته باشید تا هم فرزندانتان از امکانات تحصیل مناسب در ترکیه بهره مند شوند هم بتوانید کسب و کار خود را رونق بخشید و از اعتبار بیشتری در زمان اقدام برای اقامت دائم ترکیه و پاسپورت ترکیه و مزایای پاسپورت ترکیه برخوردار باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده