شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا

  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (1)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (2)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (3)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (4)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (5)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (6)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (7)
  • پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا (8)

پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا

پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا منطقه کنیالتی ساریسو، درست در انتهای ساحل کنیالتی، چسبیده به کوه ها می باشد و در مرکز شهر قرار ندارد. هتلهای لارا کمی با این ساحل فاصله دارند. هتل پورتو بلو و کراون پلازا از نزدیک ترین هتلها به ساحل ساریسو می باشند.

 

بسیاری از دیدنی های آنتالیا در نزدیکی پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا واقع شده اند، بنابراین می توانید از آن لذت ببرید.کناره های ساحل کابین های حمام  و سرویس های بهداشتی وجود دارد. ساریسو ۳۰ دقیقه تا شهر قدیمی آنتالیا فاصله دارد و با اتوبوس ۲ لیره برای شما هزینه برمیدارد.

ساحل ساریسو یک ساحل زنانه می باشد که مردان اجازه ورود به آن را ندارند. دو رستوران، یک چایخانه در باغ و چندین مغازه در کنار ساحل وجود دارد که توسط زنان اداره می شود. امکانات عالی و بسیار تمیز در این منطقه ساحلی برای خانم ها فراهم آمده است. صبح زود به اینجا بروید تا بتوانید یکی از ۱۵۰ چتر کنار دریا را از آن خود کنید و از هوا لذت ببرید. از عکس گرفتن خودداری کنید تا مزاحمت برای کسی ایجاد نشود. این مجموعه دولتی می باشد و هزینه ای دریافت نمی شود. ساریسو مکانی فوق العاده و امن برای زنان مسلمان می باشد که میخواهند به راحتی در کنار دریای مدیترانه آفتاب بگیرند. هیچ محدودیتی در پوشش برای زنان در نظر گرفته نشده و میتوانید از آزادی خود در اینجا لذت ببرید.

 

پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا

شهرداری آنتالیا در نخستین اقدام خود برای ایجاد پلاژهای تفریحی ساحلی در این شهر نخستین پلاژ زنانه این شهر را افتتاح کرد.

روزنامه ملیت ترکیه خبر داد که در این پلاژ تمامی عوامل و کارکنان زن هستند و هیچ مردی حق ورود به داخل آن را ندارد.

پیش‌بینی می‌شود با افتتاح پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا قشر بزرگی از زنان محجبه ترکیه که حاضر نیستند در مکان‌های عمومی و مختلط به تفریحات ساحلی بپردازند، به این گونه پلاژهای تفکیک جنسیتی شده بروند.

شهردار شهر آنتالیا که از حزب حاکم عدالت و توسعه است، در مراسم افتتاح این پلاژ با رد این مسأله که این اقدام سرآغاز طرح تفکیک جنسیتی در ترکیه است، گفت: از بیش از ۶۴۰ کیلومتر ساحل آنتالیا، این تنها نقطه‌ای است که تنها به زنان اختصاص داده شده است.

“مندرس تورل” که به همراه همسرش در آیین گشایش این پلاژ حضور یافته بود، ادامه داد: مسأله ایجاد پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا به هیچ وجه به منظور تفکیک و جداسازی زنان و مردان نیست بلکه مسأله این است که عده‌ای از زنان ما ترجیح می‌دهند در پلاژهایی راحت تفریح کنند و ما باید امکان آن را برای این قشر از جامعه فراهم کنیم.

وی در دفاع از ایجاد این پلاژ زنانه و در پاسخ به انتقادات محافل لائیک مبنی بر اجرای سیاست‌های اسلامیزه کردن ترکیه گفت: در زمان آتاترک در دهه ۱۹۳۰ ما در همین شهر در داخل پلاژها ساحلی پلاژهای مخصوص زنان داشتیم که در آن زمان به آنها “حمام زنانه” می‌گفتند. پس از مرگ آتاترک در دهه ۱۹۴۰ این پلاژها جمع شدند.

شهردار پلاژ اختصاصی بانوان در آنتالیا را هدیه‌ای به زنانی دانست که درخواست ایجاد پلاژهایی راحت و زنانه برای تفریح دارند.

این پلاژ همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۷ بعد از ظهر باز خواهد بود و به صورت رایگان پذیرای خانمها است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده