شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

اخبار

توضیحات اخبار

کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه

  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (1)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (2)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (3)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (4)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (5)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (6)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (7)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (8)
  • کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه (9)

کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه

با کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه تابستان را به بهترین خاطره تبدیل کنیم .

فصل تابستان شروع شده و دغدغه بسیاری از خانواده ها ، استفاده از ساعات فراغت روزهای بلند و کشدار این فصل است . اینروزها کمتر میتوان بچه ها را به آسانی سرگرم کرد و متاسفانه ابزارهای فضای مجازی هم راه مفیدی برای جسم و روح بچه ها نیستند .

تعطیلات تابستان در ترکیه از امسال حدود ۱۰ هفته است و این مدت ، زمان مناسبی برای یادگیری و تفریح به حساب میاید . توصیه ما به شما این است که درس کافیست . خوشبختانه در ترکیه ، استرس آموزش دروس در مدارس وجود ندارد و تابستان را میشود با کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه به یادگیریهای متفاوتی سپری کرد .

برای اینکه بتوانید بهترین برنامه را برای تابستان فرزند خود داشته باشید پیشنهاداتی برای شما داریم :

 کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه استفاده از KÜLTÜR MERKEZİ یا همان فرهنگسراها

برای استفاده از کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه ، کافیست به سایت شهرداری منطقه محل سکونت خود مراجعه کرده و با وارد کردن همین کلمه ، مراکز نزدیک به منزل خود را شناسایی کنید . موسیقی ، رقص ، آموزشهای هنری ، کلاسهای زبان و حتا گاهی کارگاههای گفتگو در این مراکز برپاست که میتوانید بدون پرداخت هزینه و به شرط داشتن کیملیک از آنها استفاده کنید .این مراکز تحت نظر شهرداریها هستند و از آموزشهای بسیار خوبی برخوردارند.

استفاده از مراکز ISMEK کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه 

از لحاظ کارآیی بسیار شبیه فرهنگسراها هستند با این تفاوت که در مراکز ISMEK میتوان گواهینامه های معتبر در هررشته دریافت کرد که از لحاظ کاریابی مناسب هستند . در واقع آموزش در این مراکز رسمی تر از فرهنگسراهاست و میتوان برای دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و یا زبان ، به آنها مراجعه کرد . آموزش در این مراکز نیز رایگان است و ترمها طولانی تر از فرهنگسراهاست . داشتن کیملیک برای شرکت در این کلاسها اجباری است . برای پیداکردن نزدیکترین مرکز ISMEK میتوانید به سایت ısmek.ıst.tr مراجعه کنید .

استفاده از کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه مدارس تابستانی YAZ OKULU

با وجود اینکه اسم آنها “مدرسه” است اما در بیشتر آنها فعالیتهای غیر درسی برگزار میشود . اکثر کالجهای خصوصی و دانشگاههای بزرگ ، برگزار کنندهء مدارس تابستانی هستند . فعالیتهای علمی ، آموزش زبانهای مختلف ، کمپینگ ، ورزشهای مختلف و حتا سفرهای داخلی و خارجی ، از جمله خدمات آنها هستند . این مدارس بصورت تمام وقت و پاره وقت سرویس دهی روزانه دارند و میتوان با پرداخت هزینه اضافه  ، از سرویس و غذا هم استفاده کرد .

کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه Spor Klubu

یا همان باشگاههای ورزشی وابسته به شهرداریها که در تمام مناطق وجود دارند . ممکن است به دلیل رایگان بودن کمی شلوغ باشند ولی آموزشها کاملا” مطابق با استاندارد است . این باشگاهها ، همهء رشته های ورزشی را ندارند و محدود به چند رشتهء پرطرفدار مانند فوتبال ، بسکتبال ، والیبال و یکی دو رشته دیگر هستند . هر فرد مجاز به ثبت نام در یک رشته ورزشی است .در سایت شهرداری منطقه خود میتوانید آنها را پیدا کنید .

کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه مدارس ورزش SPOR OKLU

در واقع همان کلاسهای ورزشی تابستانی هستند . رشته های مختلف ورزشی را آموزش میدهند و میتوان در چندین رشته ثبت نام کرد .بسته به تعداد رشته های انتخابی ، هزینه ها متفاوت است و اکثر آنها دارای خدمات سرویس حمل و نقل هستند .اگر به دیوارهای خیابانها نگاه کنید ، قطعا” چندین آگهی در مورد کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه پیدا خواهید کرد .

و در نهایت ، پیشنهاد میکنیم فعالیتهای لذتبخشی مثل ،سینما رفتن دسته جمعی ، گردشهای خانوادگی و کتاب خوانی را در برنامه تابستانی خانواده خود لحاظ کنید تا هم خودتان از حضور فرزندتان لذت ببرید و هم او با انرژی و شادابی سال تحصیلی آینده را آغاز کند .

کلاس های رایگان آموزشی در ترکیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطالب سایت محافظت شده