شرکت رسمی پارسیان آنتالیا | اقامت ترکیه , خرید ملک در ترکیه , خرید آپارتمان در آنتالیا

درباره ما

درباره ما


ktmtaksbkylk 830x323 - درباره ما

درباره ما

 

 

مشاوره املاک در آنتالیا

شرکت رسمی پارسیان آنتالیا

با فعالیت نزدیک به یک دهه در کشور ترکیه  شهرهای  آنتالیا ،آلانیا ،استانبول،ازمیر با کادری مجرب و کار آزموده در دپارتمان های مختلف خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری ، ارائه املاک اجاره ای ، اخذ اقامت کوتاه مدت و بلند مدت کشور ترکیه ، اخذ برگه اجازه کار و فعالیت ، ثبت و راه اندازی شرکت سرمایه گذاری و … مفتخر به همیاری مشتریان و هموطنان عزیز ایرانی میباشد.

شرکت رسمی پارسیان آنتالیا با دارا بودن برگه اجازه فعالیت اتباع خارجی در ترکیه از معدود شرکت های رسمی در شهر آنتالیا به حساب آمده و این امر هر چند با مشقت بسیار، اما به ثمر رسیدن آن باعث سربلندی نام ایران و ایرانی در این خاک میسر گشته که همواره با اعتماد و همیاری شما عزیزان هر روزه به پایدار بودن این شرکت و تشویق به ارائه خدمات بهتر و ارزنده تر مشوق این مجموعه بوده و هستند.

شرکت پارسیان آنتالیا در زمینه املاک، مستغلات و امور اقامتی ترکیه در شهرهای استانبول،آنتالیا،آلانیا،ازمیر به صورت رسمی و قانونی شروع به فعالیت نموده است که دارای تمام مجوزهای رسمی در زمینه فروش و مشاوره از اتاق بازرگانی کشور ترکیه و دیگر سازمان ها میباشد و با داشتن تیمی خبره و مجرب در زمینه های انتخاب، مشاوره، فروش و پس از فروش به یکی از خوش نام ترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شده است. از اولین ارتباط شما با مجموعه املاک و مستغلات ما، تمامی مواردی که نسبت به نیازها و خواسته های شما عزیزان باشد، با بهترین و مناسب ترین گزینه ها بر اساس شرایط و بودجه، به شما پیشنهاد میگردد. لازم به ذکر است که تمامی پروژه های انتخابی شرکت ما دارای سند مالکیت حاضر جهت نقل و انتقال قانونی و نیز آماده تحویل میباشد.

درباره ما

مشاوره املاک در آنتالیا ، آلانیا ، استانبول ، خرید و فروش آپارتمان در آنتالیا ، خرید و فروش آپارتمان در آلانیا و خرید ویلا درآلانیا ، خرید ملک در ترکیه ، خرید خانه در ترکیه تخصص ماست .

همواره بی صبرانه منتظر حضور گرم شما هستیم

شرکت رسمی پارسیان آنتالیا

www.parsiangruop.com

error: مطالب سایت محافظت شده